''O dwóch pięknych kobietach'' kawałek o pozornym tytule.
Dodane przez Schizoidalny dnia Listopad 04 2014 18:42:15
Image and video hosting by TinyPic

Patrząc na tytuł kawalka można pomyśleć, ze to nagranie o dwoch pięknych kobietach. Natomiast jeśli już spojrzeć na graf do tego kawalka umieszczony na YT można dostrzec o czym mowa (po prawej stronie widnieje listek konopii indyjskiej potocznie rośliny zwanej marihuaną, a po lewej rozsypana piramida z białą amfetaminą). Te dwa narkotyki symbolizują dwie kobiety, od dawna wiadomo, że marihuana zawierajaca owoc do palenia THC (tetrahydrokannabinol) to płeć żeńska tej rośliny. O amfie zaś też się mówi, że to kobieta , może po prostu przez nazwę. Narkotyki poza tym są jak kobiety, przyciągają i uzależniają.

Aby doczytać kliknij Czytaj więcej, nizej.
Rozszerzona zawartość newsa
Kawalek opowoada historię na autentycznych faktach , o chłopaku , który przegrał walkę z narkotykami o popełnił samobójstwo. Jego hostoria jest przybliżona do mojej z różnicą, ze mi się udalo odbić od używek, podobnie jak ten chłopak, zaczynałem od fety, potem było zioło a na koniec pauza , stop. Chłopak zaś wrocił do fety a po wewnętrznych przemyśleniach nie dal rady i się poddał zamiast udać się na leczenie nałogu. Nie wiem czy to by też mu pomogło przezwyciężyć nalóg. Mi się udalo wygrać z własnej woli, z wyboru. Miałem jeden przypadek kiedy po rzuceniu twardych wciągnąłem raz jedną kreskę, ale nie miałem tutaj żadnej chwili słabości, że się poddałem, chociaż sam nie wiem czasem. Nie ciągnie mnie, ale byłem chwilowo pod presją pewnej osoby, gdybym teraz mógł cofnąć czas postąpiłbym inaczej.Dokładnie staralem się opisać koleje wydarzeń jakie następywały w życiu głównego bohatera kawalka, o tym co się z nim działo , gdy zaczynal wciągać lub palić, że czuł się przyjemnie i dobrze. Ukazalem póżniej odwróconą sytuację ,kiedy nastąpic miała prohibicja, czy też koniec z używkami.
Spotykam najczęściej , że osoby zarzywajace narkotyki najczęściej z miękkich przenoszą siś na twarde, tu jest odwrotnie (tak jak i u mnie) , kolejnność wygląda tak : twarde = miękkie = twarde. Z twardych chciał się przenieść na miękkie, noi przeniósł, ale miękkie spowodowały ponowną chęć powrotu do twardych.